pondelok, 29 novembra, 2021
No menu items!
Úvod News Finančná správa odškolila v júni 160 klientov - pripravuje ďaľšie školenia

Finančná správa odškolila v júni 160 klientov – pripravuje ďaľšie školenia

Finančná správa sa zaviazala pomáhať podnikateľom v čase korona krízy formou bezplatných školení. Školenia sú tématicky zamerané na firmy a zmeny ktoré sa udiali v čase ekonomickej krízy.

V júni absolvovalo školenia dohromady 160 účastníkov zo 6 termínov. Ďaľšie školenia budú pokračovať v sempembri.

Bezplatné školenia finančnej správy

Finančná správa usporiadala bezplatné školenia v Bratislave, Banskej Bystrici a Košiciach na témy daň z príjmov právnických osôb počas pandémie. Školenia prebiehali v dopoludných aj popoludných hodinách.

Školenia sú vysoko hodnotené z radov účastníkov, o čom svedčia pozitívne recenzie na školenú tému ako aj na prístup školiteľov. Finančnej správe to dokazuje, že takéto typy školení majú zmysel.

Účastníkom školenia, školitelia z finančnej správy vysvetlili ustanovenia zákona 595/2003 Z. z. o dani z príjmov, ktoré boli novelizované práve pre pandémiu koronavírusu.

Finančná správa vyhlásila už aj ďalšie školenia na rôzne témy, ktoré sa budú konať už v septembri 2020. Zároveň pokračuje v školeniach, ktoré museli byť pre opatrenia spojené s pandémiou zrušené. Sú to napríklad školenia „neziskovky“ a ich povinnosti. Toto presunuté školenie bude finančná správa organizovať v septembri a novembri a je oň veľký záujem.

Finančná správa organizovala školenia už skôr, od januára 2018 preškolila stovky podnikateľov v daňových aj colných témach.

Všetky informácie o školeniach nájdete na portáli finančnej správy.

Dokument: Tlačová správa na stiahnutie [.pdf; 278 kB]

Zdroj: www.financnasprava.sk

Prihláste sa na odber noviniek!

Avatar
Andrej Srnkahttps://www.biznisspravy.sk
Redaktor www.biznisspravy.sk Podnikateľ, marketér, analytik.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Podujatia

Digitálny turizmus

Marketing - čarovné slovo, bez ktorého sa už dnes nezaobíde ani cestovný ruch. Ako získať výhodu, lojálnosť k produktu, službe k značke...

Myšlienkové mapy

V začiatkoch plánovania biznisu je jednou z najťažších úloh, zladiť nápady a víziu do uceleného podnikateľského zámeru. Dajte vášmu podnikateľskému projektu formu...

Reklama, ktorá vás odlíši

Reklama, ktorá vás odlíši Reklama sa stala prirodzenou súčasťou našich životov. Každým rokom sme viac vystavení väčšiemu množstvu...

Nebbia – z lokálnej firmy, do celého sveta

Príďte si vypočuť zaujímavý príbeh značky Nebbia, ktorá sa z lokálnej firmy vypracovala na celosvetovo pôsobiacu spoločnosť a jeden z najznámejších brandov...