nedeľa, 23 januára, 2022
No menu items!
Úvod Podujatia Júl 2020 Remeslo v 21. storočí

Remeslo v 21. storočí

Posuň svoj podnikateľský nápad o kúsok vpred. Remeslo môže byť skvelým biznisom, ak vieš ako na to. V našej letnej škole sa za 5 dní naučíš, ako so svojim remeslom naložiť čo najlepšie. Akú si založiť webstránku, akú taktiku na konkurenciu zvoliť a podnikateľské príbehy počas týždňa ti potvrdia, že poctivé remeslo má zasa zlaté dno.

KEDY?

13.7.2020 – 17.7.2020 pondelok – piatok

16:00 – 20:00 hod. každý deň

KDE?

Slovak Business Agency – Národné podnikateľské centrum
Coworking NPC, Karadžičova 2, Twin City Blok A
811 09 Bratislava

ČO VÁS ČAKÁ?

Pondelok, 13.7.2020

Remeslo má zlaté dno (biznis model) 

Či je pravda, že remeslo má zlaté dno, sa dozvieš už v prvý deň. Podnikateľský príbeh ťa nakopne a inšpiruje, aby si nezaspal na vavrínoch a premenil svoju vášeň na biznis. Dozvieš sa, ako nastaviť svoj biznis model a ako využiť šikovné ruky na vytvorenie majstrovského diela.

Utorok, 14.7.2020

Webstránka pre tvoje remeslo

Druhý deň bude veľmi intenzívny, kedy si vytvoríš vlastnú webstránku, prejdeš od inštalácie wordpressu, cez ssl certifikát a nahratie témy, až po jej samotné vytvorenie. NEZABUDNI si doniesť vlastný notebook, pretože odídeš už s vlastným webom.

Streda, 15.7.2020

Zosieťuj svoje remeslo

Určite poznáš sociálne siete ako sú Facebook a Instragram, ale sú pre teba to ,,pravé orechové“? Práve v tento deň zistíš, ktoré siete a formy marketingu sú špecifické a najvhodnejšie pre remeslá.

Štvrtok, 16.7.2020

Vyrob si svoju značku 

Navrhni a vyrob si pečiatku svojej remeselnej značky a zviditeľni tak seba a svoje  remeslo. V predposledný deň ťa taktiež čaká ďalšia štipka inšpirácie z remeselného sveta.

Piatok, 17.7.2020

Odprezentuj a predaj sa 

V posledný deň ťa naučíme ako predať nie len svoj produkt/službu, ale hlavne seba samého. Osvojíš si komunikačné a prezentačné skilly, aby si vedel zaujať nie len svojho budúceho zákazníka, ale aj potenciálneho investora.

NA KOHO SA MÔŽETE TEŠIŤ?

Martina Hríbiková má 20 ročné skúsenosti v komerčnej oblasti. Jej doménou sú marketingové stratégie, v súčasnosti pôsobí v spoločnosti Zott na regionálnej pozícií, kde zastrešuje komerčnú stratégiu. Venuje sa rozvoju startupov ako aj začínajúcim a dlhodobo aktívnym podnikateľom doma aj v zahraničí.

Ján Jánoši – zakladateľ značky SANT – výrobca umeleckých predmetov, šperkov z dreva, puzdier na okuliare, ktoré majú svoju dušu. V minulosti založil úspešnú drevársku firmu, kde tvoril neuveriteľných 26 rokov špeciálne kúsky na mieru.

Tomáš Kovalinka – úspešný grafický dizajnér a marketingový stratég. Venuje sa dizajnu, tvorbe webstránok a marketingových kampaní jednotlivých projektov, tiež produktovému marketingu pre spoločnosť Fores Services.

Martina Rypáková – vyštudovala medzinárodný biznis a marketing vo Fínsku. Jej zelené srdce baví búrať stereotypy cez CSR projekty a kampane, v rámci ktorých má za sebou viaceré úspechy: projekt pre UNICEF, alebo Ponožková výzva pre Dedoles. Pracuje na pozícii marketingový manažér v SPP. 

Kamila Gemerská – zakladateľka značky AMMYLA. Už počas štúdia na VŠ si začala privyrábať šitím nápaditých kabeliek. V roku 2009 založila vlastnú značku pod ktorou podniká dodnes. Ručne šité kabelky a batohy navrhuje v súlade s mottom jej značky: Taška ako šperk.

Alexandra Jakubová – koučka, lektorka a mentorka s dlhoročnou bohatou praxou v oblasti vzdelávania so zameraním na manažérsku komunikáciu, leadership, negociáciu a marketing. Taktiež má množstvo skúseností s realizáciou vzdelávacích programov nielen pre domácich, ale aj medzinárodných klientov.

Registrujte sa cez Žiadosť o účasť na podujatí, viď nižšie.

Ukončenie registrácie: 10.7.2020 do 14:00

KONTAKTY: ap@npc.sk

Prihláste sa na odber noviniek!

Avatar
Andrej Srnkahttps://www.biznisspravy.sk
Redaktor www.biznisspravy.sk Podnikateľ, marketér, analytik.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Podujatia

Digitálny turizmus

Marketing - čarovné slovo, bez ktorého sa už dnes nezaobíde ani cestovný ruch. Ako získať výhodu, lojálnosť k produktu, službe k značke...

Myšlienkové mapy

V začiatkoch plánovania biznisu je jednou z najťažších úloh, zladiť nápady a víziu do uceleného podnikateľského zámeru. Dajte vášmu podnikateľskému projektu formu...

Reklama, ktorá vás odlíši

Reklama, ktorá vás odlíši Reklama sa stala prirodzenou súčasťou našich životov. Každým rokom sme viac vystavení väčšiemu množstvu...

Nebbia – z lokálnej firmy, do celého sveta

Príďte si vypočuť zaujímavý príbeh značky Nebbia, ktorá sa z lokálnej firmy vypracovala na celosvetovo pôsobiacu spoločnosť a jeden z najznámejších brandov...