nedeľa, 23 januára, 2022
No menu items!
Úvod News Slovenská sporiteľňa spúšťa MoneyBack - odmena za platbu kartou

Slovenská sporiteľňa spúšťa MoneyBack – odmena za platbu kartou

SLSP spúšťa digitálnu novinku MoneyBack, odmenu za platbu kartou. Odmenu klienti získajú za platbu kartou v obchodoch alebo aj na internete. Peniaze budú pripísané na účet začiatkom nasledujúceho mesiaca. získajú ľudia za bezhotovostný nákup v obchodoch a e-shopoch,  ktoré bežne navštevujú. Peniaze im prídu naspäť na účet na začiatku nasledujúceho mesiaca.

Už teraz môžete využívať túto novinku od Slovenskej sporiteľňe, stačí ak máte v mobile stiahnutého Georga a aktivujete si v ňom Moneyback. Banka touto novinkou reaguje na zvýšený záujem o bezhotovostné platby, ktoré sú do značnej miery podporené dnešnou situáciou okolo Covid-19.

Táto novinka je dostupná pre takmer milión Slovákov.

Pandémia nám ukázala, že bezhotovostné platby sú rýchlejšie a bezpečnejšie, medziročne narástly platby kartou v kamenných predajniach o 8%.

„Chceme ľuďom priniesť pri ich každodennom platení benefit navyše. Našu digitálnu inováciu Moneyback môže už oddnes využívať takmer milión klientov Slovenskej sporiteľne. Ponuka odmien je pre každého z nich ušitá na mieru, odmenu získajú pri bežných nákupoch. Ako digitálny líder takto aj naďalej podporujeme bezpečné platenie kartou, mobilom či hodinkami. Súčasne dávame ľuďom dôvod navyše si stiahnuť do mobilu Georgea a bankovať kdekoľvek a kedykoľvek, bez potreby navštíviť pobočku,“  hovorí Slávek Mynář, riaditeľ odboru riadenia a rozvoja prosperity klientov v Slovenskej sporiteľni.

Aktivuj si novinku George Moneyback

Ako to funguje?

Klient si vo svojej mobilnej apke George aktivuje Moneyback a následne nájde personalizovanú ponuku u obchodníkov, ktorú si vie tiež aktivovať jedným kliknutím. Aktuálne získajú ľudia najväčšie odmeny za platbu kartou u obchodníkov ako Lidl, ÖMV, NAY Elektrodom, Panta Rhei alebo 101 Drogerie. Odmeny u týchto partnerov sa pohybujú až do výšky 8 % z celkového nákupu.

Za touto novinkou stojí česko-slovenský startup Dateio. „Bankám po celej Európe pomáhame inovovať produkty pomocou transakčných dát. Moneyback je skvelý príklad, klienti Slovenskej sporiteľne majú od svojej banky super benefit, banka viac používanú aplikáciu, a obchodníci možnosť osloviť svojich klientov priamo v ich telefóne,“ komentuje spustenie inovácie Moneyback Ivan Dovica, slovenský spoluzakladateľ startupu Dateio.

Viac informácií nájdete TU.

Prihláste sa na odber noviniek!

Avatar
Andrej Srnkahttps://www.biznisspravy.sk
Redaktor www.biznisspravy.sk Podnikateľ, marketér, analytik.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Podujatia

Digitálny turizmus

Marketing - čarovné slovo, bez ktorého sa už dnes nezaobíde ani cestovný ruch. Ako získať výhodu, lojálnosť k produktu, službe k značke...

Myšlienkové mapy

V začiatkoch plánovania biznisu je jednou z najťažších úloh, zladiť nápady a víziu do uceleného podnikateľského zámeru. Dajte vášmu podnikateľskému projektu formu...

Reklama, ktorá vás odlíši

Reklama, ktorá vás odlíši Reklama sa stala prirodzenou súčasťou našich životov. Každým rokom sme viac vystavení väčšiemu množstvu...

Nebbia – z lokálnej firmy, do celého sveta

Príďte si vypočuť zaujímavý príbeh značky Nebbia, ktorá sa z lokálnej firmy vypracovala na celosvetovo pôsobiacu spoločnosť a jeden z najznámejších brandov...